Rüyada Tatlı Görmek

0
611

İnsanlar uykuya daldıktan sonra rüyalarında bir çok farklı şey görebiliyorlar. Öncelikle bir rüya yorumu yapabilmek için veya bir rüyanın anlamını öğrenebilmek için rüyanın ne şekilde görüldüğü, nasıl görüldüğü çok önemlidir. Doğru bir rüya tabiri yapabilmek için öncelikle,  rüya yorumu yapacak olan kişiye, rüyanın net ve güzel bir şekilde aktarılması gerekir.

Tatlı günlük hayatımızda  yediğimiz, neredeyse yemeye doyamadığımız ve çok tüketilen yiyeceklerden bir tanesidir. Şimdi günlük hayatımızda bu kadar büyük yer edinen ve bu kadar çok tüketilen tatlının, rüyalar aleminde ise ne anlamına bir göz atalım;

Rüyada Tatlı Görmek

Rüyada tatlı görmek; insanın yaşantısında genellikle bolluk ve bereket olarak yorumlanır. Bir dükkan vitrininde veya evde yapılmış bir tatlıyı görmek, bir çok rüya yorumcusuna göre, bir yerden gelebilecek paraya, yeni başlanacak bir işe veya karşınıza çıkacak bir fırsat olarak değerlendirilebilir. Rüyasında tatlı gören olan kişi eğer, yalnız bir yaşam sürüyorsa, hayatında bir sevgilisi olup yeni bir ilişkiye başlayacağı, eğer bekar bir yaşam sürüyor ise, karşısına çıkacak birisi ile mutlu bir evlilik yapıp veya güzel bir yuva kuracağı anlamına da gelebilir. 

Genel olarak rüyada tatlı görmek kişinin yoğun çabaları sonucunda ulaşmak istediği mertebeye, bolluğa ve huzura erişmesi anlamına gelmektedir. Bazı rüya tabirlerine göre de, rüyasında tatlı gören kişinin uzun zamandır yaşadığı sıkıntılardan ve kederlerden uzaklaşarak sorunsuz, mutlu bir yaşama erişebileceği söylemektedir. Bu nedenle rüyasında tatlı gören kişinin kısa sürede huzura ve mutluluğa erişebileceği de söylenebilir. Rüya sahibinin, kısa sürede gerçek hayatta yaşadığı problemlerden ve kederlerden uzaklaştığı anlamına da gelir. 

Rüyada Tatlı Yemek

Rüyada tatlı yediğini görmek, rüya sahibinin iş hayatında veya yapmış olduğu ticarette kısa süre içerisinde yüksek mertebeye ulaşacağı veya terfi alacağı anlamına gelir. Aynı zamanda aile hayatı ve aile yaşantısı içerisinde de yaşadığı problemleri, çok kısa sürede aşacağı ve çok huzurlu, mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Eğer ailesinde sağlık problemi var ise, sağlık konusunda güzel gelişmeler yaşanacağı, sağlık problemi yok ise, ailesi ile uzun yıllar sağlıklı bir yaşam süreceğine de yorumlanabilir. Rüyada tatlı yediğini görmek tıpkı rüyada tatlı görmek gibi,  yine bolluk, berekete ve alın teri sarf ettiği işten kazanacağı paraya yorumlanır. Rüyasında tatlı gören kişiye bir yerden beklemediği bir para, kazanç el edebilir.

Rüyada Tatlı Yapmak

Rüyada kendi evinde veya kendi dükkanında tatlı yapan kişinin, yaşamış olduğu sıkıntılardan kederlerden, maddi problemlerden kendi çabası ile çok kısa süre içerisinde kurtulacağına, huzura erişeceğine, güzel bir yaşamın onu beklediğine yorumlanabilir. Eğer rüya sahibi başka birisinin evinde veya başka birisinin dükkanında tatlı  yaptığını görür ise,  yaşadığı bir sıkıntıdan dolayı veya aşamadığı bir problemden dolayı yakın çevresinden, arkadaşlarından yardım isteyeceği anlamına da gelmektedir. 

Rüyada Kendini Tatlı Dağıtırken Görmek

Rüyasında çevresindekilere tatlı dağıttığını veya tatlı ikram ettiğini gören kişi, çevresinde sevilen ve saygın birisi aynı zamanda hayırsever, iyiliksever, yardımsever birisi olarak yorumlanır. Aynı zamanda rüyasında tatlı dağıttığını gören kişinin yakın zamanda iş hayatında veya yeni başladığı bir işte iyi bir mertebeye erişeceği, başarı elde edeceği, güzel işlere imza atarak yepyeni bir hayata başlayacağı anlamına da gelmektedir. 

Rüyada Birinin Tatlı Yediğini Görmek

Rüyada tatlı yediğini gören kişinin kısa bir süre içerisinde aşk hayatının canlanacağı, hayatında yeni birisi ile tanışarak mutlu bir yaşama erişeceği söylenmektedir. Aynı zamanda birlikte güzel işlere imza atılabilecek, yeni kurulacak dostluklar, yeni arkadaşlıklara da yorumlanmaktadır. Birçok rüya tabirine göre ise,  rüyasında tatlı yediğini gören kişinin aile içinde yaşadığı problemlerin kısa sürede aşılacağını ve aile içinde yaşadığı problemlerin ortadan kalkacağına yorumlanır.

Tatlı yemek feraha, rızka ve alın teri ile kazanılan para ile ferah bir yaşam sürülüp mutlu huzurlu olunacağına delalet eder. Rüyasında evde veya tatlıcıda tatlı yediğini gören kişi, gerçek yaşantısında hayırsever ve yardımsever birisi olarak yorumlanır. Ve tatlı yediğini görmesi insanlara yardım etmeye ve iyilik yapmaya devam edeceğini göstermektedir. 

Eğer rüya sahibinin yemiş olduğu tatlı güzel, lezzetli ve tadı damağa hoş gelen bir tatlıysa yaşantısında tüm sıkıntılarından kurtulup çok güzel bir yaşam süreceği ve çok mutlu bir yaşam süreceği anlamına gelmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here