Rüyada Kedi Görmek

0
532
Türkiye'de yaşayan her biri farklı karakterdeki kedilerin soy kütüğü için merkez sistem oluşturuluyor. Tüm dünyada milyonlarca kedi sokakta, bir o kadarı da insanlarla birlikte aile sıcaklığında yaşıyor. Dünya Kedi Irkları Derneği, 2012 yılından bu yana Türkiye'de 25 bin 400 kediyi şecerelendirdi. ( Özgün Tiran - Anadolu Ajansı )

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Kedi Görmek Neye Delalet Eder? Rüyada Kedi Görmek Neye İşarettir?

Evet arkadaşlar bir çoğumuz bir çok rüya görür ve bu rüyayla gerekse geceleri uyanarak, gördüğümüz rüyanın ne anlama geldiğini sorgulamaya çalışırız. Bir çok insan çok farklı rüyalar görebilir. Bazen öyle rüyalar görebiliyoruz ki, kendi gördüğümüz rüyalara kendimiz bile anlam veremiyoruz. Böyle olunca da rüyaların anlamını gerçekten merak ediyoruz. Bu yazımızda, rüyada kedi görmek ne anlama gelir? Rüyada kedi görmenin anlamı nedir? Rüyada kedi görmenin islami ve dini anlamı nedir? sorularının cevaplarını bulacağız.

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi görmek, eğer rüya sahibi bayan ise, yakın zamanda bir çocuğu olacağı anlamına gelmektedir. Eğer Rüya sahibi erkek ise işinde başarılı ve başarılı işler yapacağı anlamına da gelir. Rüyada kedi görmek haneye bereket ve mutluluk getirecek anlamına gelmektedir. Rüyada kedi görmenin diğer bir anlamı ise eğer rüyayı gören kişi evli ise evliliğinde iyi anlamda çok ciddi gelişmeler yaşanacak ve maddi olarak ferahlığa erişeceği anlamını da gelmektedir. Rüyada kedi görmek veya kediyi farklı şekillerde görmek, bolluk bereket ve yaşanacak iyi olayların habercisi olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek Neye Delalet Eder?

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi yavrusu görmek birçok rüya yorumcusu ve rüya tabircisine göre bolluk, bereket, huzur ve mutluluk anlamına gelmektedir. Rüyasında kedi gören kişinin hanesine mutluluk ve huzur doğacağı birçok büyük rüya tabircisi tarafından söylenmektedir. Aynı zamanda rüyada kedi yavrusu görmek bolluk bereket anlamına geldiği için hanenizde yaşadığınız maddi sıkıntılardan kısa sürede kurtulacağınızı ve maddi anlamda bir feraha erişeceğiniz anlamına da gelmektedir.

Rüyada kedi yavrusu görmekten kısmet anlamı çıkarıldığı gibi, bu kısmetin gerek maddi gerek manevi olduğu da öngörülmektedir. Rüyasında kedi yavrusu gören kişinin yakın bir zamanda çocuğu olacağı anlamına da gelmektedir. Rüyasında kedi yavrusu gören kişinin mutluluğa bir adım daha yakın olduğu ve kısa süre içerisinde huzur bulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kedi Sevdiğini Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Kedi Sevmek Neye Delalet Eder?

Rüyada Kedi Sevdiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında kedi sevdiğini gören kişi eğer evli ise, hanesine huzur ve mutluluk dolacağı anlamına gelmektedir. Rüyasında kedi sevdiğini gören kişi bekar ise karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağı ve mutlu bir hayata adım atacağı anlamına da gelmektedir. Yine aynı şekilde rüyayı gören kişi eğer evli ise, hayırlı bir evlada sahip olacağı veya hayırlı bir evlat yetiştireceği anlamına gelmektedir. Kısaca bahsetmek gerekirse rüyasında kedi sevdiğini gören kişi hayırlı bir evlat, huzur, bolluk ve bereketle karşılaşacak anlamına gelmektedir.

Rüyada Kedi Isırması Ne Demek? Rüyada Kedi Isırığı Ne Anlama Gelir? Rüyada Kedi Isırması Neye Delalet Eder?

Rüyada kedi ısırdığını görmek yakın çevresinde olan düşmanlardan bir tanesinin rüyayı gören kişiye zarar vereceği anlamına gelmektedir. Rüya yorumcularına göre verilen bu zararın çok büyük olmadığı düşünülmektedir. Aynı zamanda verilen bu zarar hem manevi hem de maddi olarak değerlendirilebilir. Yani rüyayı gören kişi etrafındaki insanlara dikkat etmeli ve zarar görmekten kaçınmalıdır.

Rüyada Kedi Görmek Diyanet, Rüyada Kedi Görmek İslami

Rüyada kedi görmek, kedi beslemek dini ve İslami olarak bir evlada ve eve veya haneye gelecek yeni bir bireye işarettir. Rüyayı gören kişinin hanesine yeni bir bebek veya yeni bir birey geleceği anlamına gelmektedir. Aile bireylerinin yeni katılan evlada hayırlı ve güzel işlerde yol kat etmesi konusunda emek vereceği yada çaba sarf edeceği anlamına da gelmektedir. Evladın güzel işleri yapması için ve hayırlı bir evlat olması için elinden gelen tüm çabayı ve gayreti göstereceği anlamına gelmektedir. İslami ve dini olarak genel anlamda rüyada kedi görmek, hayırlı ve dini vecibelerine bağlı bir evlat anlamına gelmektedir.

Rüyada Kedi Sahiplenmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Kedi Sahiplenmek Neye İşarettir?

Rüyasında kedi sahiplendiğini gören kişi çevresinde veya yakın arkadaşlık ilişkilerinde yardıma ihtiyacı olan, manevi veya maddi zorluklar, sıkıntılar içerisinde olan kişiye yardım edeceği anlamına gelmektedir. Bu çok büyük maddi yardımlar anlamına gelmese de bir insanı rahatlatıcı bir konuşma olarak da görülebilir. Yani içinden çıkamadığı bir derdi olan arkadaşına gerek maddi, gerekse de manevi olarak yardım yapacağı anlamına gelmektedir. Kişinin yapmış olduğu bu yardım kendisine de oldukça hayırlı olarak dönecek ve manevi olarak refaha kavuşturacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kedi Beslemek Ne Anlama Gelir? Rüyada Kedi Beslemek Neye Delalet Eder?

Rüyada kedi beslediğini görmek yaşantısında zorda olan ve karnını doyurmak da zorlanan bir insana maddi yardım veya karnını doyurmak amaçlı yardım yapacağı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin zorluk ve sefalet içinde yaşayan, yardıma muhtaç olan birinin yardımına koşacağı, aynı zamanda da bu kişiye elinden gelen desteği yapacağı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi bayan ise, bu kişinin çocuğu olacağı ve çocuğunu besleyip büyüteceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada beyaz kedi görmek bolluk, bereket, huzur ve haneye doğacak aydınlık, güneş anlamına gelmektedir. Ailenizde veya hanenizde yaşayan kişilerin yaşadığı problemler, sıkıntılar var ise bu sıkıntıları çok kolay bir şekilde ve kısa sürede açacağı anlamına gelmektedir. Yani rüyayı gören kişinin yaşantısının geriye kalanında mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceği anlamına gelmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here