Rüyada Bit Görmek Ne Anlama Gelir?

0
667

Rüyada Saçında Bit Görmek, Tarakta Bit Görmek, Çocuğu Saçında Bit Görmek, Bit Ayıklamak, Rüyada Bit Ayıklanması Ne Demek?

Rüyada bit görmek birçok rüya tabircisine göre maddi imkanlarınızın gelişeceğini ve çevrenizde birçok dost oluşacağı yönünde yorumlamaktadır. Bitler tarafından etrafınızı sarılması veya bitlerin üstünüzü sarması, sermayemizin sürekli artacağı, kazancınıza kazanç ekleneceği olarak yorumlanmıştır. Bit genel anlamda haneye ve kişinin kendisine gelecek para, mal, mülkü temsil etmektedir. Aynı zamanda bu gelen parayla da birlikte sahte dostları da temsil etmektedir.

Rüyada Tarakta Bit Görmek Ne anlama Gelir?

Rüyada tarakta bit görmek, başladığınız bir işte yol katederken karşınıza bir engel çıkacağını ve bu engellerin aşılması gerektiği şeklinde yorumlanmıştır. Başlanmış olan bir işte veya çıkmış olduğunuz bir seyahatte karşınıza çıkacak olumsuz bir hadise olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Saç Tararken Yere Bit Düşmesi Ne Anlama Gelir? Neye Delalet Eder?

Rüyada saç tararken bit düşmesi, Rryayı gören kişinin çıkmış olduğu yolda, etrafındaki insanların düzgün ve hayırlı insanlar olmadığını temsil etmektedir. Rüyayı gören kişinin çevresindeki insanlara dikkat etmesi ve zarar görebileceğine inandığı kişileri hayatından çıkarması gerektiği şeklinde yorumlanmıştır. Aynı zamanda rüyada saç tararken bitin üstüne düşmesi ise, küçük bir olay yaşayacağını ve bu olaydan kendi çabaları ile kurtulacağı şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Çocuğunun Saçında Bit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada çocuğunun saçında bit görmek, çocuğun sağlık problemleri varsa, sağlık problemlerinden tez zamanda kurtulacağı şeklinde yorumlanmıştır. Aynı zamanda çocuğun başında bit görmek, oluşabilecek bir hadisenin meydana gelmeden, bilinçsiz ve isteksizce önleneceği şeklinde de yorumlanmıştır. Birçok rüya tabircisi ne göre ise, çocuğunun başında bit görmek, saçında bit görmek haneye gelecek beklenmedik ve ani bir haber şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Bit Ayıklamak Ne Anlama Gelir? Neye İşaret Eder?

Rüyada bit ayıklamak sevilen, sayılan, minnet duyulan ve yardım etmeyi seven insan olarak yorulmaktadır. Rüyada başkasının saçından minicik sarı veya kahverengi bit ayıklamak ise, Rüyayı gören kişinin başkası ile yapacağı ortak bir çalışma neticesinde yakalayacakları ve elde edecekleri başarı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kendi Saçında Bit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kendi saçında bit görmek çevresindeki insanlardan bir tanesinin zarar vermeye çalışması şeklinde yorumlanmıştır. Aynı zamanda rüyada kendi saçında bit ayıkladığını görmek ise, kendine zarar vermek isteyen kötü niyetli, art niyetli insanlardan, kendi çabası ve gayreti ile çok kolay bir şekilde kurtulacağı, aynı zamanda da mutlu ve huzurlu bir hayatın onu beklediği şeklinde yorumlanmıştır. Kendi saçında birçok bit ve bir sürü bit görmek ise birden fazla düşmana yorulmuştur.

Rüyada Bit Görmek ve Öldürmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Bit Öldürmek Neye Delalet Eder?

Rüyada bit görmek ve öldürmek tanıdık birisine yapılacak yanlış, fenalığa yorulmaktadır. Aynı zamanda Diyanet ve İmam Nablusi’ye göre rüyada bit görmek ve öldürmek günaha yorulmaktadır. Birçok yorumcuya göre, rüyayı gören kişinin haram ve helal olmayan işlerle uğraştığı şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Başkasının Bitlendiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada başkasının bitlendiğini görmek veya başka birisinin saçında bit görmek, rüyayı gören kişi ve bitlenen kişi arasında kuvvetli bir bağ oluşacağı, dost, arkadaşlık aynı zamanda da yakınlık kuracakları anlamına gelmektedir. Birçok Rüya tabircilerine göre ise, iki kişi arasında iyi bir bağ oluşarak, sürekli birbirleriyle vakit geçirmek şeklinde de yorulmaktadır.

Rüyada Saçta Bit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada saçta bit görmek, saçta birçok bit görmek üzüntüye, sıkıntıya delalet etmektedir. Rüyada bit yüzünden kaşınmak ise, hastalık, keder, sıkıntı, hapis ve derde delalet eder.

Rüyada Kızının Saçında Bit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızının saçında bit görmek, kızının saçında bit ayıklamak, rüyayı gören kişinin varsa çocukları, hayırlı evlat olacakları ve güzel bir birey olacakları anlamını gelmektedir. Eğer Rüyayı gören kişinin çocuğu yok ise diyanete göre ve imam Nablusi’ye göre, Allah tarafından hayırlı bir evlatla ödüllendirileceği yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Annesinin Saçında Bit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada annesinin saçında bit gören kimse yaşadığı sıkıntı ve kederden annesi yardımı ile çok kolay bir şekilde kurtulacağı şeklinde yorumlanmıştır. Birçok rüya tabircisine göre ise rüyasında annesinin saçında bit görmek, annesinin saçından bit ayıklamak ise, rüyayı gören kişinin annesinin, rüyayı gören kişiyi koruyup kolladığı ve ona kol kanat gerdiği şeklinde yorumlanmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here