Rüyada Abajur Görmek

0
131
rüyada abajur görmek ne anlama gelir abajur görmek nedir
rüyada abajur görmek ne anlama gelir abajur görmek nedir

Rüyada abajurla ilgili bir şey görmek hayırlı bir rüyadır. Bu rüyayı yakınlaştırmak maddi bir kazanç anlamına gelir. Yeşil üzerinde beyaz, kırmızı, mavi, mor, siyah, pembe veya serbest duran bir abajur görmek, faydalı bir işe başlamak, küçük ve bariz kazançlarla işleri yormak anlamına gelir. Rüyada üretiminiz daha fazla ürün üretecek, aynı zamanda maddi kazanç da sağlayacaktır. Rüyada abajur yakmak müjdeye, abajur takmak hayırlara, abajur takmak faydalı işlere, abajur lamba yorumu ise maddi kazanç anlamına gelir.

Rüyada Abajur Yakmak

Rüyada abajur yakmak müjdeye yorumlanır. Abajuru yakan kişi, kendisinin bir değerlendirmesi demektir. Başarıya, zafere ve zafere bakan abajurlara da ulaşır.

Rüyada Abajur Almak

Bir yerden abajur almak, bir hayale ve herkese çok faydalı olacağına dair işaretlerdir. Bekar iseniz, hasen sahibi evliliğe alamettir.

Rüyada abajur satın almak

Abajur, faydalı bir işe başlamayı, küçük ve bariz işleri gösterir. O an daha fazla ürün üretir.

Rüyada abajur hediye almak

İyi haberlere işaret ediyor. Bir rüyadaki abajur iyi haberdir. Abajuru yakan kişi, kendisinin bir değerlendirmesi demektir. Bekar bir rüyada beyaz bir abajur görecek.

Rüyada pembe abajur görmek: Rüyada pembe abajur görmek, ay ışığının aydınlattığı gecelerde yorgun düştüğünüzde sizi de hayal eder.

Rüyada abajurun kırılması

Seyahat etmekten veya seyahat etmekten bıktınız. Bazı tercümanlar abajurun kırılmasını bir şeyi istemek ve ona ulaşamamak olarak yorumlamışlardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here