Rüyada Aba Görmek

0
63
rüyada aba görmek nedir ne anlama gelir
rüyada aba görmek nedir ne anlama gelir

Rüyada aba bahsi geçeceğine, abanın konuşulmadığı bir yerden rızık, bereket ve kazanç geleceğine, mala ile gelecekte yaşanacak bir hayata yorumlanır.

Rüyada cübbe görmek, cübbe ile ilgili tabiata delalet eder: Üzerine cübbe giydiğini görmek rızık, cömert kazanç ve saadete işarettir. Yine pelerin giydiğiniz beklenmedik bir yerden gelecek fayda ile anılacaksınız.

Rüyada aba görmek, yolculuğa ve müjdeye işarettir. Rüyada abanın tepesini görmek; rüyasında cübbe giydiğini görmek, rütbesini yükseltmek yerine; Kâr ve mutluluk elde edeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada pelerini çıkaran kişiyi görmek; Oğlunu işine vermek yerine sırtındaki bir eşyayı çıkardığını görmek yaptığı işin faydası olarak yorumlanır.

Rüyanızda cübbeniz başkası için sizin ürününüzdür; Olacak malları işleteceğinizi gösterir. Bir rüyada, görünüşe göre sırtınızda olan bir haber, karanlığa işaret eder.

Üzerinizdeki siyah pelerin sizin için hafiftir, hala içinde olan bir şeyden kurtulacağınıza, beyaz bir pelerin sizi ele geçirecek mala işaret eder.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here