İğneada Emlak Fiyatları

0
1119

İğneada Satılık Daire Fiyatları Ne Kadar? İğneada Satılık Yazlık Fiyatları, İğneada Satılık Müstakil Ev Fiyatları, İğneada Emlak Piyasası

Neredeyse bir doğa harikası olan İğneada’ya son zamanlarda yaşanan pandemi nedeniyle emlak konusunda büyük bir akın bulunmaktadır. İnsanların Büyük şehirlerde virüs nedeniyle korktuğu şu zamanlarda kendilerini sakin, doğal bölgelere attığını düşünürsek İğneada’da bu konuda gözde mekanlardan bir tanesidir. Kaldı ki pandemiden önce de oldukça revaçta ve yoğun talep gören İğneada son zamanlarda yaşanan pandemi dolayısıyla daha da fazla ilgi odağı olmuştur.

Fakat kapasitesi az olan bu küçük beldenin herkese emlak konusunda hizmet vermesi gerçekten düşünülemez. Tabiri caizse ilk gelen insanların kendilerine ev, yazlık,müstakil ev alabildikleri bir yer haline gelen İğneada’da emlak fiyatları oldukça yüksek hale gelmiş ve ülkenin her kesimine hitap etmekten çıkmıştır. Eğer siz de hem kafa dinleyip hem de sessiz sakin huzurlu bir yerde yaşamak diyorsanız kesinlikle maddi olarak biraz daha bonkör olmalısınız.

İğneada Müstakil Ev Fiyatları Ne Kadar? İğneada Satılık Müstakil Ev İlanları? İğneada Satılık Müstakil Evler

İğneada Merkez’de müstakil ev satın almak veya satılık müstakil ev bulmak gerçekten imkansız hale geldi. Son zamanlarda çok sık duyduğumuz kentsel dönüşüm İğneada’ya da uğramış durumda. İğneada merkezde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler veya dubleks  apartman daireleri bulabilmeniz mümkünken müstakil ve bahçeli bir ev bulmak neredeyse imkansız hale gelmiştir.

Eğer İğneada’da kendinize müstakil ve Bahçeli bir ev almak istiyorsanız bu  bölgeye yakın olan, yaklaşık olarak 7 kilometre uzaktaki Limanköy civarında bir ev bakabilir veya İğneada merkeze 12 kilometre uzaklıktaki Beğendik köyünde müstakil bir ev arayabilirsiniz. İğneada müstakil ev fiyatları nelerdir? İğneada bahçeli ev fiyatları nelerdir? soruların cevaplarını ise, cevap vermek gerçekten çok zor. Yaşanan yoğun talep nedeniyle değişik bölgelerdeki ve farklı boyutlardaki  evlerin fiyatları birbirinden bir hayli farklı ve oldukça değişken durumdadır.

İğneada Satılık Yazlık Fiyatları Ne Kadar , İğneada Satılık Yazlık Daire Fiyatları, İğneada Deniz Manzaralı Yazlık Fiyatları

İğneada’da birçok insanın bütçesine göre farklı yazlık evler bulunmaktadır. Yazlık apartman daireleri, yazlık müstakil evler, yazlık villalar, deniz gören manzaralı yazlıklar, denize yakın yazlık evler de birçok tatil bölgesinde olduğu gibi İğneada’da bir hayli fazladır. Son zamanlarda yaşanan pandemi nedeniyle, arz talep konusunda ciddi anlamda sıkıntılar yaşansa da buradan bir ev sahibi veya yazlık sahibi olmak isteyen insanlar için mutlaka bir ev bulunacaktır. Fiyatlar konusunda ise hiçbir emlakçı veya ev sahibi sabit bir fiyat verememekle beraber, birbirine çok yakın konumlardaki evlerin bile fiyatları birbirinden bir hayli farklı olabilmektedir. 

İğneada Satılık Villa Fiyatları Ne Kadar? İğneada Limanüstü Satılık Villa Fiyatları Ne Kadar?

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, İğneada merkezde kendinize iki katlı veya üç katlı villalar bulamayacaksınız. Çünkü burada genelde İnşaat üzerine yapılan daireler bulunmaktadır. Kendi arsası üzerine villa yapan insanlar mutlaka var. Ama bu insanlar satma konusunda eğilimli değiller. İğneada’da villa ilanları arıyorsanız kesinlikle bakmanız gereken tek yer Limanüstü mevkidir. Limanüstü mevkiinde birçok site içerisinde 2 katlı ve 3 katlı villalar bulunmaktadır. İğneada Limanüstün de deniz manzaralı villalar da bulabilmeniz yüksek ihtimal. Eğer güzel bir site içerisinde bir villaya sahip olmak istiyorsanız kesinlikle bakmanız gereken yer Limanköye giderken Limanüstü mevkidir.

İğneada Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları Ne Kadar? İğneada Satılık Bahçe Fiyatları

Birçok insan İğneada’da gerek ev yapmak için gerekse de ekip biçmek ve tarla bahçe işleri ile uğraşmak için satılık arsa, satılık tarla, satılık bağ bahçe yerleri aramaktadır. Eğer sizde bu insanlardan bir tanesi iseniz İğneada bölgesinde tarla ve bağ bahçe değilde arsa bulmanız oldukça güç olabilir.

Çünkü son zamanlarda yapılaşma nedeniyle pek fazla arsa  bulunabileceğini söyleyemem. Fakat tarla ve bağ bahçe yerleri için aynı şeylerin söylenmesi mümkün değil. İğneada merkezde olmamakla beraber Limanköy, Beğendik, Sislioba, Avcılar Köyünde kendinize tarla, arsa, bağ bahçe yeri bulabilirsiniz. Aynı zamanda deniz manzaralı tarla, deniz manzaralı arsa, deniz manzaralı bağ bahçe yerleri bulabilmeniz de oldukça yüksek ihtimal.

İğneada Satılık Köy Evi, İğneada Satılık Çiftlik Evi

İğneada bölgesinde satılık çiftlik, satılık çiftlik evleri, köy evleri bulabilmeniz  biraz güç gözüküyor olsa da kesinlikle imkansız değil.  Çok nadir de olsa kendinize uygun bir çiftlik evi veya bir köy evi satın alabilirsiniz. Fakat insanlar bunu yerine tarlaların veya arsaların üzerine kendi zevklerine göre çiftlik evi veya köy evi yapıyorlar.

Bu nedenle İğneada bölgesinde çiftlik evi veya köy evi bulmak birazcık güç. Ama insan kafaya koyduktan sonra veya yapmak istediği hedefe kilitlendikten sonra önünde hiçbir engel çıkacağını zannetmiyorum. Siz de biraz çaba sarf ederseniz kendinize uygun bir çiftlik evi, bağ evi, köy evi bulabilirsiniz.

İğneada Kiralık Ev Fiyatları, İğneada Yıllık Kiralık Ev Fiyatları, İğneada Aylık Kiralık Ev Fiyatları Ne Kadar?

Ne yazık ki, her insanın bütçesi İğneada’da ev, yazlık, müstakil ev veya Bahçeli bir ev almaya müsait değil. Durum böyle olunca da büyük şehirlerden kaçmak ve sessiz sakin bir yer bulup burada güzel bir yaşam sürmek isteyen insanlar İğneada’da Kiralık evlere yönelerek buralarda vakitlerini geçirmek için talep gösteriyorlar. Gerek pandemi nedeniyle gerekse de düzgün ve rahat bir yaşam sürmek isteyen insanlar İğneada bölgesinde kiralık yazlık ev, kiralık ev ve kiralık müstakil, bahçeli ev bularak güzel bir yaşam sürmek istiyorlar.

Tıpkı satılık mülklerde olduğu gibi kiralık evler ve villalar da da sabit bir fiyat belirlemek oldukça güç. Yazının başında dediğimiz gibi kiralık dahi ols yan yana olan iki evin ve aynı özellikte olan iki evin fiyatı birbirinden çok farklı olabiliyor. Sizde kısa bir araştırma yaptıktan sonra kendi bütçenize uygun bir ev mutlaka bulabilirsiniz diye düşünüyoruz.

İğneada Emlakçıları, İğneada Emlak Firmaları, İğneada’da Hizmet Veren Emlakçılar

İğneada’da hizmet veren emlak firmalarını şu şekilde sıralayabiliriz.

  • İğneada Erdemir Emlak
  • İğneada Kınay Emlak
  • İğneada Emlak
  • İğneada Görmüş Emlak
  • İğneada Ataç Emlak

*  Muhteşem Doğal Güzelliğe Sahip İğneada’da Gezilecek Yerler, Kamp Alanları ve      Otel Bilgileri Bulunan Tanıtım Yazımızı Okumak İçin Lütfen Tıklayınız

Evet arkadaşlar bu yazımızda size kısaca İğneada’daki emlak piyasasından bahsetmeye çalıştık. Emlak, satılık ev, satılık çiftlik, satılık arsa konusundan bu kadar bahsetmişken bu küçük şirin beldeyi tanıtan bu kısa videoyu da paylaşmadan geçemedik. Siz de ev veya arsa almak istediğiniz bu küçük, şirin beldenin ne kadar güzel bir yer olduğunu paylaşmış olduğunuz videoyu izledikten sonra karar vereceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here