Emrah Balkaş (29) Kayseri’de Toprağa Gömülü Olarak Bulundu

0
647

Emrah Balkaş (29) Kayseri’ye bağlı Develi İlçesinde Tabancayla 8 Yerinden Vurulmuş Halde Toprağa Gömülü Vaziyette, Öldürüldükten 2 Gün Sonra Bulundu

Kayseri’ye bağlı Develi ilçesinde kan donduran cinayet yaşandı. Emrah Balkaş (29) Öldümü? Emrah Balkaş ölüm haberi, Emrah Balkaş tabancayla vurularak öldürüldü, Emrah Balkaş toprağa gömülü olarak bulundu detayları ve habere ait birçok detayı yazımızda bulabilirsiniz.

Dehşet verici olay Kayseri’ye bağlı Develi ilçesinde yaşandı. Kayseri’de yaşayan Emrah Balkaş (29)’tan ailesi ve sevenleri 2 gün haber alamadı. Yaklaşık olarak 2 gün sonra sabahın erken saatlerinde İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne başvuru yapan yakınları, Kayseri’de yaşayan Emrah Balkaş’tan haber alamadıklarını yaklaşık olarak 2 gündür kayıp olduğu bilgisini  paylaştıktan sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı güvenlik güçleri harekete geçerek Emrah Balkaş ile alakalı arama çalışmalarına başladı.

Bu konuyla alakalı cinayatten şüphelenen ve bu konuda çalışmalar yapan Kayseri Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı, Cinayet Büro Amirliği ekipleri Kayseri Develi ilçesinde Emrah Balkaş’la bağlantılı olabilecek kişilerle görüşerek olayla alakalı detaylı arama çalışmaları başlattı. Gidebileceği ve bulunabileceği yerler hakkında cinayet büro ekipleri detaylı bilgi toplamaya çalışırken Emrah Balkaş’ın yakınları ve sevenlerinin endişeli bekleyişi devam etti.

Kayseri Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Cinayet Büro ekiplerinin yapmış olduğu çalışmalar neticesinde, yapılan bir ihbarda, Kayseri Develi İlçesi Abdulbaki mahallesinde boş bir araziye gömülü halde insan cesedi bulunduğu ihbarını yaptı.

İhbarın ardından hiç vakit kaybetmeden, olayla alakalı soruşturma başlatan Cinayet Büro ekipleri ve olay yeri inceleme ekipleri, Abdulbaki mahallesindeki olay yerine giderek hızlı ve kontrollü bir şekilde kazı çalışmalarına başladı. Toprağa gömülü kişinin Emrah Balkaş olduğu tespit edilene kadar ailesi ve sevenleri de üzüntü ve kederle beklemeye başladı. Yapılan incelemeler ve kazılar neticesinde gömülü olarak bulunan cesedin yaklaşık olarak 2 gündür kayıp olan Emrah Balkaş (29)’a ailt olduğu tespit edildi.

Yapılan tespitler neticesinde ailesi ve sevenleri adeta bir yıkıma uğradı. Yaklaşık olarak 2 gündür haber alınamayan ve kayıp olan  Emrah Balkaş’ın ailesinin evine acı haber adete ateş gibi düşerek, yıkım etkisi yarattı. Cinayet Büro ekiplerinin yapmış olduğu araştırmalar neticesinde olayın bambaşka bir boyutu ortaya çıktı Emrah Balkaş’ın tabancayla 8 yerinden canice vurularak öldürüldükten sonra, gömüldüğü sonucuna ulaşan ekiplerin aileyi bilgilendirmesinden sonra, ailesi ve sevenleri tam anlamıyla yıkıma uğradı.

Gömülü olduğu yerden çıkartılan Balkaş’ın cesedi, olay yerine gelen olay yeri inceleme ve sağlık ekipleri aracılığıyla, detaylı inceleme ve otopsisi yapılmak üzere devlet hastanesine sevk edildi. Morga kaldırılan cenazenin, yapılan otopsi sonucu detaylı raporunun hazırlanacağı yetkililer tarafından bildirildi.

Konuyla alakalı olarak sevenleri ve ailesi bir haber beklerken, yine konuyla alakalı araştırma yapan ekipler Emrah Balkaş neden öldü? Emrah Balkaş neden öldürüldü? Emrah Balkaş’ı kim ve neden öldürdü? Sorularının cevaplarını ararken, yapılan yoğun çalışmalar sonucunda Emrah Balkaş’ın katil zanlısının Eyüp.Y olduğu ortaya çıktı. Kayseri Asayiş Büro Amirliği Cinayet Büro ekipleri Firari katil zanlısını Eyüp. Y’i yakalamak için yoğun bir çalışma başlattı. Yakalandıktan sonra cinayeti neden işlediğine dair birçok sorunun cevap bulacağı belirtilmektedir. Emrah Balkış’a rahmet, acılı ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Gün geçmiyor ki, birisinin daha canına kıyılmasın. Ölüm haberleri ve cinayet haberleriyle her gün yıkılmakta ve üzüntü içerisinde kalmaktayız. Hepimiz kimsenin tek bir tırnağı bile kırılmadan mutlu mesut bir yaşam sürelim istiyoruz ama kötü ve art niyetli insanlar ne yazık ki, bir türlü buna müsade etmiyorlar.

Sesli Hayat olarak sizlere Türkiye’nin her yerinden son dakika haberlerini sunmak için elimizden gelen tüm çaba ve gayreti göstermekteyiz. Kayseri son dakika haberleri başta olmak üzere, eğer siz de güzel ülkemizin herhangi bir yerinden haberler almak istiyorsanız. Sizler için tüm haberleri bir araya topladık.

İstanbul, Ankara, Edirne, Kayseri, Antalya, Adana, Kocaeli, Bursa ve Türkiye’nin birçok ilinden televizyonlara, radyo kanallarına düşmeyen son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyoruz. Yangın, deprem, doğa felaketi, su baskını, cinayet ve ölüm haberleri başta olmak üzere bir çok son dakika haberini siz değerli ziyaretçilerimize sunmaktayız.

Sizde gündemden haberdar olmak ve yaşanan son dakika gelişmelerini öğrenmek için Sesli Hayat haber bölümümüzü takipte kalınız. En güncel ve en sıcak son dakika haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz.

Google ve Yandex arama motoruna, Emrah Balkaş Öldü Mü? Emrah Balkaş Öldürüldü Mü? Emrah Balkaş Son Dakika Haberi, Emrah Balkaş Ölüm Haberi, Emrah Balkaş Cinayet Haberi yazarak yazımıza ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here