Ağaç Kesmeye Giden İsmail Çiftci’nin Ölüm Haberi Geldi

0
622

Acı olay Sivas’ta yaşandı. İsmail Çiftçi (65) ağaç kesmeye gittikten sonra haber alınamayan İsmail Çiftçi dağlık alanda ölü olarak bulundu. Yapılan araştırmalar neticesinde otopsisi yapılmak üzere morga gönderildi.

Acı olay dün akşam saatlerinde Sivas’ta yaşandı. Ağaç kesmek için ormanlık alana giden İsmail Çiftçi’den bir süre haber alınamadı. Bir süredir Ramazan Çiftci’den haber alınamadığı bilgisi, oğlu Ramazan Çiftci ve çevredeki insanlar tarafından öğrenilerek, telaşlı bir bekleyiş hakim olmaya başladı. Vakit geçtikçe endişelerde artarak, yerini korkuya bırakmaya başladı. Ve bu belirsizlik karşısında daha fazla dayanamayan, oğul İsmail Çiftci babasını aramak üzere yola koyuldu.

Sivas Danişment Gazi Mahallesi Merakum mevkisinde meydana gelen olayda, ailesi ve yakın arkadaşları telaşlanarak, İsmail Çiftci’yi aramaya başladı. Yakın çevrelerine ve gidebileceği yerlere baktıktan sonra İsmail Çiftci’yi bulamadılar. Bu sıra Ramazan Çiftci ve arkadaşları, İsmail Çiftci’nin kesim yapmak için gittiği bölgeye, gitmeye karar verdiler. Bir iddiaya göre kesim yapmak için ormanlık alana giden İsmail Çiftci’nin Oğlu Ramazan Çiftçi, dağlık alana giderek babasını aramaya başladı. Uzunca bir süre babası İsmail Çiftçi’yi aradıktan sonra, dağlık arazide, babasının bedenini yerde yatarken gördü.

Olayı Sağlık ve Polis Ekiplerine Bildirdi 

Babasının bedenini yerde yatar vaziyette gören Ramazan Çiftci, olayın şokunu atlatamadan, derhal sağlık ve polis ekiplerine durumu bildirdi. Hızlı bir şekilde olay yerine gelen sağlık ve polis ekipleri yapılan kontroller ve araştırmalar neticesinde, baba İsmail Çiftci’nin hayatını kaybettiği bilgisini verdiler. Verilen bilginin ardından olay yerinde şoka uğrayan oğlu Ramazan Çiftci’yi sağlık personeli ve güvenlik güçleri zorlukla yatıştırabildi. Aynı zamanda çevredeki arkadaşları ve sevenleri de üzüntüyle acı haberi öğrendiler. Daha sonrasında acılı ailesi İsmail Çiftçiyi son yolculuğuna uğurlamak için gerekli işlemlere başladılar.

Ramazan Çiftci’nin Cansız Bedeni Otopsi İçin Adli Tıpa Gönderildi

Danişment Gazi Mahallesi Merakum mevkisindeki olay yerine gelen sağlık ekipleri, güvenlik güçleri ve Afad ekiplerinin, yapmış olduğu incelemenin ardından, Ramazan Çiftci’nin cansız bedeni otopsi yapılmak üzere, olay yeri Danişment Gazi Mahallesi Merakum dağlık alandan alınarak, Sivas Cumhuriyet Üni. Tıp Fak. Hastanesi morguna kaldırıldı. Yapılan otopsiden sonra, daha detaylı bil verileceği bilgisi paylaşıldı. Olay yerinden Ramazan Çiftci’nin cansız bedeni morga kaldırılırken sevenleri ve ailesi sinir krizi geçirdi. Oldukça acı bir durum ile karşı karşıya kalan ailesini bundan sonra zor ve üzücü bir hayat bekliyor. Umarız acıları bir an önce diner ve hafifler.

Ramazan Çiftci’nin Tansiyon Hastalığı Olduğu Belirlendi

Olay yerinde yapılan detaylı inceleme ve araştırmalardan sonra, Ramazan Çiftci’nin kronik tansiyon hastası olduğu belirtildi. Güvenlik güçlerinin konuyla alakalı olarak araştırma ve soruşturması devam ediyor. Yapılan araştırmalar sonrasında, Ramazan Çiftci’nin ölümünün neyle alakalı ve nasıl olduğu bilgisinin ailesiyle paylaşılacağı öğrenildi. 

Google ve Yandex aracılığıyla Ramazan Çiftci Ölüm Haberi, Ramazan Çiftci Son Dakika, Ramazan Çiftci Öldü Mü? Ramazan Çiftci Öldürüldü Mü?, Ramazan Çiftci Son Dakika Ölüm, arama terimlerini yazarak haberimize çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Merhum Ramazan Çiftci’ye Allah’tan rahmet, sevenlerine ve acılı ailesine ise başsağlığı ve sabır dileriz. Ülkemizde yaşanan zamansız ölümler, trafik kazaları, kadın cinayeti, iş kazası, cinayet gibi nedenlerde her yıl binlerce yurttaşımızı toprağa gömüyoruz. Diliyoruz ki güzel ülkemizde bu tip acı olaylar yaşanmaz.

Güzel ülkemizin dört bir yanında yaşanan güncel olaylar ve son dakika haberleri ile karşınızdayız. Sesli Hayat olarak ülkenin her yerinde yaşanan son dakika olaylarını sizlerle paylaşmaktan gerçekten gurur duyuyoruz. Web sitemizdeki haber bölümünden sizler için derleyip topladığımız, güncel ve son dakika haberlerine ulaşabilirsiniz.

Ülkemizde yaşanan ve televizyon, radyo kanalları aracılığıyla sizlere ulaşmayan, son dakika haberleri, kadın cinayeti, trafik kazası, sel, deprem, yangın, doğal afet, finans, sağlık ve spor alanında birçok haberi sizlerle buluşturuyoruz. Gündemden haberdar olmanızı sağlamak ve doğru bilgileri sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Sizde güzel ülkemizden son dakika haberleri almak istiyorsanız, Sesli Hayat web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Radyo ve televizyonlarda göremediğiniz haberleri bulabileceğiniz sosyal içerik ve haber sitemiz sizlere hizmet etmekten gurur duymaktadır. Sesli Hayat olarak sizlere bir tık kadar yakınız. Sizde web sitemiz aracılığıyla paylaşmak istediğiniz ve yayınlanmasını istediğiniz haberleri bizlere ulaştırmak için [email protected] e-posta adresi aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here