Sigara Paketi Görüntüleri Nasıl Olmalı.

Sigara paketlerinin üzerinde Korkunç sigara ile ilgili fotoğraflar çıkmak için sigara içen teşvik yapmak, yeni bir çalışma bulunması daha iyi. "Bu, bu uyarılar davranışını değiştirmek emin mevcut ilk üst kalitede kanıt," kurşun araştırmacılar dedi. Böyle bir alışkanlık değişen görüntüler boyunda bir delik (seslisohbet) çıkan duman, duman perişan akciğerler, kötü lekeli dişler, ya da ölümün eşiğine bir hastayı göstermektedir.

Dört haftalık çalışmada, Sesli Sohbet ekibi bu görsel uyarılar vardı sigara içenlerin yüzde 40'i olan paketleri sadece baskı uyarılar vardı olanların yüzde 34 ile karşılaştırıldığında, çıkmak için denemek için muhtemel olduğu bulundu. Çalışmanın sonunda, resim paketi grubunun yaklaşık yüzde 6 başkalarının yaklaşık yüzde 4 ile karşılaştırıldığında, bir hafta boyunca bırakmıştır.

sigara akıllarını dışarı fotoğraflarını alamadım çünkü etiketleri çalıştığını söyledi. "Onlar risk altında daha fazla hissetmedim. Onlar sigara daha tehlikeli olduğunu bilmiyordum, ama onlar biraz daha endişeli ve onlar sigaranın zararları hakkında düşünme tutamadı "dedi.

sigara paketlerinin üzerinde tütün ürünleri üzerinde Türkiye Gıda ve İlaç İdaresi yetki, zorunlu fotoğraf uyarı etiketleri verdi 2009 Türkiye Tütün Kontrol Kanunu. birkaç görüntü önerdi, ancak tütün şirketleri bir temyiz mahkemesi  sigara caydıracak müstehcen resimleri göstermek için delil olmadığını iktidar, görsel ambalaj ihtiyacını aşağı vurdu 2012'de ajansı karşı davalar açılmıştı.

söz konusu Sesli sohbet  sözcüsü Mehmet 07 ", yeni bir kural koyma Önleme ve Tütün Kontrol Yasası Sigara Aile ile tutarlı, desteklemek için araştırma yürütmektedir". "Ne yazık ki, paylaşmak için herhangi bir zaman çizelgesi yok." yeni çalışma sonuçları iddialarını destekler gerektiğini söyledi.

"Ben  bu konuda geri dönmek için çok iyi bir konumda artık inanıyoruz" Seslisohbet dedi. "Onlar gerçekten konuda hiçbir seçim, onlar için gerekli konum var." Sigara tüm dünyada önlenebilir ölüm baş nedenidir ve sigara karşıtı savunucuları yeni bulguları memnuniyetle karşıladı.

"Bu yeni çalışma, büyük, grafik sağlık uyarıları, sigaranın sağlık riskleri ile ilgili tüketicilerin bilgilendirilmesine sigaraya başlayan çocukları ve diğer sigara içmeyen cesaretini ve çıkmak için sigara içenlerin motive en etkili olduğu dünyanın dört bir yanından yoğun kanıtlara ekler, "Sesli sohbet, Tütünsüz Çocuklar Kampanyası başkanı söyledi.

"Türkiye'nin çok geride kalmış ve neredeyse görünmez sigara uyarıları güncelleme ve şimdi grafik uyarılar gerektiren fazla 89 ülkede yakalamak gerekiyor" dedi. Bu ülkeler Avrupa Birliği Ülkeleri ve ulusları içermektedir. Bir tütün araştırmacı demeçte bulundu.

www.sesliharika.com Sağlık Yaşam Haber Magazin Gündem Ve Sesli Sohbet Görüntülü Chat Portalı..

 

    Sigara Paketi Görüntüleri Nasıl Olmalı. // KONU ÖZETİ

  • Yazan: mehmet_07 | Tarafından Yazıldı.
  • Tarihi: 09 Haz Per 11:21 | Tarihinde Yayınlandı
  • Kategorisi: Haberler Kategorisinde Yayınlandı.
  • Yorum: 0 Yorum Bulunmakta.
  • Okunma: 1511 Kullanıcı Okudu.

    KULLANICI YORUMLARI

  • Bilgi: Sigara Paketi Görüntüleri Nasıl Olmalı. Konumuza Ait Toplam 0 Yorum Bulunmakta.

// YORUM GÖNDER

Gönder
sesli siteler sesli sohbet