SesliNefes Nefesim

Öncelikle Selam olsun www.sesliharika.com Sunar seslinefes nefesimizin kıymetini bilmemiz gerekmektedir. nefes zorluğu çeken ve nefes darlığı olanlara öncelikle çok geçmiş olsun diliyoruz. Sesli Nefes alıp verme gibi bir çok nefes alıp verme özelliğimiz var. doktora muaneye gittiğimizde bile, doktorumuz Nefes al Ver, yada sesli nefes al diye söylemekte bizde uygulamaktayız.

Nefes aldığımız bu günlerde halimize şükür etmeliyiz. nefesimizin kıymetini bilmemiz gereklidir. sesli nefes diye bir site varmış nedir ne iştir çözemedim o siteyi oradaki bazı kişiler nefes almaktan çok şikayetci olmuşlarki, gelip kapımızı çaldılar. bizde yardımcı olduk tabi hayliyle, biz herkeze yardımcı oluyoruz. genellikle seslinefes sitesi bazen yönünü yörüngesini şaşırıyor.

Reklam kokan hareketler yaparak bizi üzüyor. bizde üzüntümüzü yazılı bir dille maksat sesli nefes olsun diyerekten yazılara döküyorz. hatta saçmalıyoruz. maksat sohbet olsun eğlence olsun diye, son zamanların en kaliteli en harika sitesi olan www.sesliharika.com sesli sohbet sitesine ücretsiz giriş yaparak, yetki ve oda sahibi olabilirsiniz.

Dünyanın her bir tarafından katılan sitemizin ziyaretcileri ile, dostluk kurabilir arkadaş olabilirsiniz. kesintisiz seslisohbet keyfinizi bizimle yaşayın, sesli nefes alamadığınız zaman bizler sizin yanınızdayız. her zaman dostca arkadaşca yanınızda olan harika bir site olduğunu unutmayınız. nefesinizin kıymetini bilin, SesliNefes almayı unutmayın :d ne diyeceğimizi bilemedik siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bizleri dinleyen tüm basın mensuplarına teşekkür ederiz. bu haberi yayalım tüm dünya görsün sesli nefes alalım nefes almak bizim için önemlidir seslinefes alamazsanız ölürsünüz. aklımada son anda geldi NEFES filmini izlediniz mi? gerçekten çok güzel bir film izlemeyenlere tavsiyem mutlaka ve mutlaka nefes filmini izleyiniz karıştırmayın sesli nefes değil sadece Nefes olacak :D Esen kalın mutlu kalın tüm güzellikler sizlerin olsun iyi eğlenceler dileriz.

Saygılarımızla..

 

    SesliNefes Nefesim // KONU ÖZETİ

  • Yazan: mehmet_07 | Tarafından Yazıldı.
  • Tarihi: 09 Haz Per 12:10 | Tarihinde Yayınlandı
  • Kategorisi: Blog Kategorisinde Yayınlandı.
  • Yorum: 0 Yorum Bulunmakta.
  • Okunma: 1479 Kullanıcı Okudu.

    KULLANICI YORUMLARI

  • Bilgi: SesliNefes Nefesim Konumuza Ait Toplam 0 Yorum Bulunmakta.

// YORUM GÖNDER

Gönder
sesli siteler sesli sohbet