Muhteşem Yollarla Makyaj Sanatı

Çalışan biri için, Eğer üniversite günlerinden beri kahverengi eyeliner, ruj berry ve bej göz farı aynı kombinasyonu giyen oldum Ama, belki de biraz şeyleri karıştırmak için incitmez. Aşağıdaki beş makyaj güncellemeleri zamansız eğilimleri almak ve 2016 için onları çeki düzen.

SİYAH GİYİNENLER İÇİN:

Mavi parlaklaştırır. Her iki tonları en iyi alın: "rengin ikinci tokatlamak gölgesi olmadan gözlerde odağı getiriyor," New York ünlü makyaj sanatçısı UZMAN HALE SAYAN belirtiyor. Dış köşeleri iç siyah sıvı astar ile üst kirpik çizgisini Trace, sonra derin mavi sıvı astarın bir vuruş ile top. Pembe yanakları ve pembe dudak boyası ile tamamlayın.

DOĞAL ALLIK

Hayır."Elektrik pembe, her cilt tonunu uyanır," New York ünlü makyaj sanatçısı Tomy Rivero diyor. Kadar fuşya gölge Sweep elmacık kemikleri, sonra elma üzerinde bir krem vurgulayıcı dab; Bir glowy parlaklık için harmanlayın. . Maskara ve dudak parlatıcısı-bu kadar,

DÜNYEVİ GÖLGELE

için Parlak bronz Bench sizin nötr; ! galibiyet için seksi bronz gölge Matte, taupey göz farı: her zaman senin arkadaşın. "Düz bakmak eğilimindedir ve gözleri çekilmeye yapabilir," Rivero uyardı.Bunun yerine, pırıltısı biraz ile bir bronz kullanın. Cildinizi hafif veya orta ise, gümüş lekeler kapmak. Bir zeytin ya da koyu tenli var mı? Altın eğriltir bir bronz arayın. Leke hemen üzerinde gün ve tüm dışarı bir gece için kapakları üzerinde kirpikleri.Bronzlaştırıcı, rimel ve renkli dudak kremi ile giyin,

HER ZAMAN MASKARA

yatıyordu-it-on-kalınbakmak. Ince tanımı-kalın Forget, daha clumpy maskara artık düşmandır. "Karanlık, tıknaz kirpikleri onları daha büyük görünüyor yapmak gözlerinizin beyazını spot," Stiles diyor. Hüner: kökten uca kadar maskara üç kat uygulayın, daha sonra dikey fırça tutun ve örümcek etkisi olduğunu elde edene kadar yanlara doğru kirpiklerin içinden kaydırın. Siyah astar ile kirpik çizgisi doldurun; allık ve doğal pembe dudak bir ipucu ekleyin. 

HER ZAMAN BERRY RUJ

İlk renk fiyatının koymak yardımcı olmak için çıplak dudak kalemiyle dudak doldurun.Altın renkli parlak bir kaygan ile derin tuğla ruj ve bitiş bir dudak hassasiyet için fırça, katman kullanma. "Bu dolgun dudakların yanılsaması yaratır," Sesliharika diyor.Keşfedilen makyaj mojo ile kapıdan yürümek, sonra maksimum ağız etkisi için çıplak yüzünüzün geri kalanını tutun.

 

 

 

    Muhteşem Yollarla Makyaj Sanatı // KONU ÖZETİ

  • Yazan: mehmet_07 | Tarafından Yazıldı.
  • Tarihi: 24 Oca Paz 13:01 | Tarihinde Yayınlandı
  • Kategorisi: Magazin Kategorisinde Yayınlandı.
  • Yorum: 0 Yorum Bulunmakta.
  • Okunma: 1603 Kullanıcı Okudu.

    KULLANICI YORUMLARI

  • Bilgi: Muhteşem Yollarla Makyaj Sanatı Konumuza Ait Toplam 0 Yorum Bulunmakta.

// YORUM GÖNDER

Gönder
sesli siteler sesli sohbet