Laleler İçin Bakım - Lale Bakımı

Laleler için bakım

Baharın başlangıcı güzel çiçek açar, mağazalar ve marketler, çiçekçilere, bahçeler ve parklar her yerde görünür, özellikle renkli lale bereket anlamına gelir. Pik lale sezonu yararlanmak ya da önümüzdeki yıl mahsul için almak istiyorum, bir tencereye, bir vazoda lale bakımı için ipuçları içeren bu kılavuzların, dikkat çekmek ve toprağa arıyorsanız.

Dikkat etmeniz gereken bir kural lale en az yarım yüksekliği kapsayan bir vazo seçmek için sapları," Canli Sohbet , üretim müdürü diyor Canlisohbet . "Laleleri görmek seviyorum ve genellikle kendi vazo sırasında yukarı yüksekliği iki inç artacak yaşamı böylece onları vazoda uzanıp petal kaybını azaltacak, birbirlerinin üstüne onları yığın değil izin vermek en iyisidir.

sapları kesim yaparken onlar vazo konum sonra lale büyümeye dikkatli olun. Canlisohbet ilk tercih tam uzunlukta olduğundan emin olmak için kesmeden önce vazo tarafına buketi tutan önerir. "Bir önyargı onları kesin -bu (45 derecelik açı) bir 'saman benzeri etki' yaratır ve taze su kadar emmek için kaynaklanıyor veriyor,"

"Laleler su seviyorum," Canli Sohbet diyor. "Soğuk, temiz su en iyisidir. Eğer eve lale getirmek ve en sevdiğiniz vazoyu seçmek zaman lale bol su içmek gibi, yol yaklaşık dörtte üçünü vazo doldurun. Biz her gün su değiştirerek ve taze bir kesim kaynaklanıyor vererek öneririz. "Mutlu sahası tutmak için, ayrıca vazo dibinde bir kuruş atmak, ya da limon suyu ya da normal yarım çay kaşığı ekleyin, çiçek gıda ekleyebilir şeker kamışı.

Bence açmak kez onlar hızlı solmaya olacak gibi lale olduklarından büyümeye ve güneş ışığı dayanan açık anlamına gelen "ışığa," sen, doğrudan güneş ışığı veya ısı vazo yerleştirerek kaçınmalısınız."Maksimum vazo ömrünü elde etmek için, bir 'erken' kesim aşamasında ya da 'kapalı' aşamada lale almak istiyorum," Canli sohbet diyor. Sapları da küçük bir bükülme güneş ışığı doğru onlar "streç" olarak laleler için doğal "Onlar 'açık' aşamaya ulaşmak kez lale. Sınırlı vazo ömrüne sahip olacak", ama kök "disket," görünüyorsa bu değil iyi bir işarettir.

size düzenlemede diğer çiçekler dahil etmek istiyorsanız, laleler diğer çiçekler çok duyarlı olduklarını dikkatli olmalıdır. "Lale yaşam döngüsünü etkileyen bazı ortak çiçekler nergis ya vardır nergis-onlar lale hızlı solgunluk yapacak bir madde yayarlar," diyor. "Biz hemen hemen tüm güller, lahana, ortanca ile çiçek düzenlemeleri de lale içerir ve sorunları asla."

www.sesliharika.com Sesli chat görüntülü Chat merkezi Sağlık Yaşam Eğlence ve Canli Sohbet Sitesi.

 

 

    Laleler İçin Bakım - Lale Bakımı // KONU ÖZETİ

  • Yazan: mehmet_07 | Tarafından Yazıldı.
  • Tarihi: 14 May Ctesi 10:20 | Tarihinde Yayınlandı
  • Kategorisi: Fikirler Kategorisinde Yayınlandı.
  • Yorum: 0 Yorum Bulunmakta.
  • Okunma: 1825 Kullanıcı Okudu.

    KULLANICI YORUMLARI

  • Bilgi: Laleler İçin Bakım - Lale Bakımı Konumuza Ait Toplam 0 Yorum Bulunmakta.

// YORUM GÖNDER

Gönder
sesli siteler sesli sohbet