Sesli Chat Giriş Sesli Chat Giriş Sesli Chat Giriş Sesli Chat Giriş Sesli Chat Giriş
ÜYELİK FORMU İLETİŞİM FORMU ŞİKAYET BİLDİR ACTİVEX İNDİR! YARDIM İSTE? SKYPE EKLE MÜZİK DİNLE

SHOUTBOX MESAJLARI

R.E.İ.S

Adam gibi sevenin aIdığı uIusIararasi ödüIdür, ‘yaInızIık!’

mehmet_07

Hayatımızı anlatacak çok şey var ki anlatsam anlamazsınız en iyisi boşverelim oda bana kalsın..

mehmet_07

HER GüNüN BİR YARINI HER YARININ BİR GÜNÜ VARDIR!

mehmet_07

Şansını fazla zorlamadan yürü

İsYaaNıım

Keşke yɑlnızlığım kɑdɑr yɑnımdɑ olsɑydın keşke yɑlnızlığımlɑ pɑylɑştığımı seninle pɑylɑşsɑydım keşke senin ɑdın yɑlnızlık olsɑydı ve ben hep yɑlnız kɑlsɑydım.

Görevli Listesi


Sesli Sohbet

Stresi azaltmanın en iyi yolu

 vücudunuz daha esnek olmasına yardımcı olacaktır beslenen tutulması. Sağlıklı bir kahvaltı yiyin ve gün boyunca çeşitli sağlıklı yemekler yiyin. Vücuduna koyduğunuz şeyleri göz önünde bulundurmaya çalışın.onlar uyku yoksun olduğunda herkes çok daha seslisohbet yapmayı hissediyor. Uyumaya başlamanıza yardımcı olmak için sağlıklı bir yatmadan önce hazırlanmış bir rutini hazırlayın. Daha sağlıklı uyumanızda veya gece uyanırsanız uykunuza dönmesine yardımcı olmak iç...

Yazar : mehmet_07 Görüntülenme : 858 Yorum Sayısı : 0 Kategorisi : Genel
Sesli Sohbet

Eroin bağımlılığını tedavi için kullanılan ilaçlar

Sorumlu olunan ilk 10 ilaç üç ana kategoriden birine girdi: opioidler (eroin bağımlılığını tedavi etmek için kullanılan eradin, oksikodon, ağrı kesici, hidrokodon, morfin ve fentanil ve m*tadon); Benzodiazapinler (örneğin, Xanax markası altında anksiyete tedavisinde kullanılan alprozalem ve depresyon, uykusuzluk ve bulantı tedavisinde kullanılan diğer ilaçlar gibi); Ve kokain ve m*tamfetamin gibi uyarıcılar. Hastalık Kontrol Merkezleri Ulusal Sağlık İstatistik...

Yazar : mehmet_07 Görüntülenme : 980 Yorum Sayısı : 0 Kategorisi : Sağlık
Sesli Sohbet

Seslichat siteleri

Seslichat sitelerinin en süper sitesi sesli harika arkadaşlık platformu zireveye oynamaya devam ediyor eskiden olduğu gibi yine adını zirvelere doğru hızlı adımlar ile devam etmektedir. sesli sohbet siteleri eğlence amaçlı olup sevdikleriniz ile beraber daha güzel bir vakit geçirebilmenizi sağlamaktadırlar. sesli harika adresi zirve yarışında olduğu kadar sitemiz her gün biraz daha büyüyerek adından çok söz ettirmektedir.  

Yazar : mehmet_07 Görüntülenme : 812 Yorum Sayısı : 0 Kategorisi : Genel
Sesli Sohbet

Mobil Sesli Chat

Mobil Sesli Chat Mobilsesli sohbet sitelerinden bir tanesi olan www.sesliharika.com adresi mobil sistem girişleri ile yakında hizmet verecektir. edinen bilgiye göre mobilseslichat odalarının faliyete geçmesi ile sesli sohbet sitelerine cep telefonlarımızdan giriş yapabileceğiz. sesli sohbetin keyfini bizimle yaşayabilirsiniz ücretsiz mobil seslisohbet sitemizi destekleyen herkese şimdiden teşekkür ederiz.

Yazar : mehmet_07 Görüntülenme : 1192 Yorum Sayısı : 0 Kategorisi : Kameralı Sohbet
1 2 3 45 6 9 10 14 16 19 22 24 28 34 39
sesli siteler sesli sohbet