Sesli Chat Giriş Sesli Chat Giriş Sesli Chat Giriş Sesli Chat Giriş Sesli Chat Giriş
ÜYELİK FORMU İLETİŞİM FORMU ŞİKAYET BİLDİR ACTİVEX İNDİR! YARDIM İSTE? SKYPE EKLE MÜZİK DİNLE

SHOUTBOX MESAJLARI

R.E.İ.S

Adam gibi sevenin aIdığı uIusIararasi ödüIdür, ‘yaInızIık!’

mehmet_07

Hayatımızı anlatacak çok şey var ki anlatsam anlamazsınız en iyisi boşverelim oda bana kalsın..

mehmet_07

HER GüNüN BİR YARINI HER YARININ BİR GÜNÜ VARDIR!

mehmet_07

Şansını fazla zorlamadan yürü

İsYaaNıım

Keşke yɑlnızlığım kɑdɑr yɑnımdɑ olsɑydın keşke yɑlnızlığımlɑ pɑylɑştığımı seninle pɑylɑşsɑydım keşke senin ɑdın yɑlnızlık olsɑydı ve ben hep yɑlnız kɑlsɑydım.

Görevli Listesi


Sesli Sohbet

Sesli Zarf Mektup Yolla ?

Seslizarf Mektup yolla: Merhaba sevgili sitemizin en güzel insanları en değerli kardeşleri arkadaşları sizler ile beraber olmakdan gurur duymaktayız (sesli zarf) sizlere sesli bir şekilde (zarf) atalım dedik ? dostluğun ve en güzel arkadaşlığın olduğu bu zaman çerçevesinde harika bir sohbet sitesimi arıyorsunuz sizlere yolladığımız (seslizarf) ile sitemize ücretsiz girişler yaparak ücretsiz bir şekilde yetki ve oda sahibi olabilirsiniz. Sesli zarf Sevginin en...

Yazar : mehmet_07 Görüntülenme : 1182 Yorum Sayısı : 0 Kategorisi : Genel
Sesli Sohbet

Seslisohbet Haber

seslisohbet haber sesli sohbet hakkında bilmedikleriniz veya yeni olacak uygulamalar yeni paneller sesli sohbet sitelerinde neler yapılır kameralı sesli sohbet siteleri hakkında olacaklar seslisohbet haberlerini bizim sitemizden öğrenebilirsiniz. dostluğun ve kardeşliğin en iyi adresi www.sesliharika.com sitesidir.

Yazar : mehmet_07 Görüntülenme : 1270 Yorum Sayısı : 0 Kategorisi : Genel
Sesli Sohbet

Seslichat haber

Selam arkadaşlar sizlere sesli chat haber hakkında kısa ve öz biraz bilgi vermek istedik sevdiğiniz en kaliteli sesli chat haber adresi www.sesliharika.com sitesi haber olarak sesli chat sitesi hakkında olan herşeyi yazmaya başladı seslichathaber sitesinde neler oluyor neler yaşanmakta hepsi burada olacak..

Yazar : mehmet_07 Görüntülenme : 1164 Yorum Sayısı : 0 Kategorisi : Genel
Sesli Sohbet

Sesliekin ekinler dize kadar

Selam olsun öncelikle sevgili sesli ekin site sakinleri merhabalar umarım sizler bizleri yanlış anlamazsınız bakıyorum bazen umutsuz bir vakasınız sesli ekin neyi ekiceksiniz birde söz var ekinler dize kadar gel diye sesli sohbetin en kaliteli adresi olan www.sesliharika.com adresi sizlere hoş sohbetler diler sesliekin sitesi :D

Yazar : mehmet_07 Görüntülenme : 1312 Yorum Sayısı : 0 Kategorisi : Genel
1 23 4 7 8 12 14 17 20 22 26 32 38 39
sesli siteler sesli sohbet