Gelecekte İnternet Nasıl Olacak

İnternet gelecek olasılıklar Cumhuriyetçiler ve Demokratlar Washington'da güçlendiriyor olması ve son iki başkanlık idareleri yani coşkuyla iç casusluk programları destek verdi gibi görünüyor, özellikle de düşünmek oldukça korkutucu. net tarafsızlık yıkılmasıyla, işler daha da karmaşık hale geldi ve bu yüzden biraz paranoyak duygu bizi suçlayamazsın. Elimizdeki bu büyük, harika araç gerçek tehlikede. Ancak, toplam kötümserlerin olmak değil, biz hala umut kabul. Ama çok burada şeyleri nasıl ele bağlıdır. Bunlar öngörüyoruz internet beş olası vadeli vardır.

 

bağlantı Boşluksuz

 

yerli casusluk Sesli Siteler doğa ön plana daha fazla gelir gibi, daha fazla insan bir adım geri almak ve onlar hayatlarında oluyor var ettik bağlantı miktarını sorgulamak olasıdır, sonra bunu düzeltmek için bir kaç daha fazla adım atması.

 

Olabilirlik: yüzde 40. bu durum oluşabilir en savunmasız alanı, büyük sosyal ağ siteleri ile. Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hizmetleri için afiş çocuk ve herkes ne kadar bağlı yeniden düşünmeye gidiyor, onlar bu iki büyük oyuncularla başlamak için gidiyoruz.

Hosts gibi İçerik Sağlayıcılar

Google Fiber zaten uzak Comcast, Verizon ve AT & T gibi güncel asla-do-kuyu güç bazı almaya tehdit ediyor. Daha fazla bu şirketlerin ISP ücretleri Netflix'i ve Amazon vida çalışın, daha büyük olasılıkla onları bağımsız gitmek için başka bir güç oyuncu ile kendi altyapı veya ortak yatırım görmek için vardır.

Olabilirlik. Yüzde 60 Reed Hastings 'son patlama durumuna ilişkin bu sonuçta olabilirdi iyi bir göstergedir.

Daha Pay-To-Play, Kalite olarak Azaltma

ISS'ler fiyat oyma içerik sağlayıcılar ile kurtulabiliriz sürece, onlar olacaktır. Biz zaten net tarafsızlığını aşağı vurdu kararından sonra Comcast ve Netflix, sadece haftalık gördüm. o devam etmesini bekliyoruz ve onun yaptığı gibi, fiyat artışları gerekli neden olarak BS bahane bir demet tahmin.

Olabilirlik: yüzde 80. net tarafsızlık kaybı büyük bir anlaşma oldu. duyurun. daha bilgili sen, kötü adamlar kim çok fazla zarar görmeden düzeltilmesi alabilirsiniz olasılığı daha yüksektir.

Giyilebilir Yükselişi

SmartWatches ve diğer giyecekler insanların belirli bir kesitine serin, ama kitleler onunla gemide olmak için henüz. satın alma ve bir akıllı telefon var daha az cihaz giyen ne anlamı var?

Olabilirlik: yüzde 30.

Kamu Utility gibi internet

FCC kaybetmek sevmez göz önüne alındığında, mahkemede ayağa gelmez bir şekilde kuralları yeniden programlamak gerekir olasıdır. bir kamu hizmeti olarak interneti rebranding tüketiciler ve içerik sağlayıcılar için harika olurdu ve sonunda fiyat sonuçlanır Comcasts ve Verizons içerik iletimi için müşterilerine bir fiyat ücret hangi fiyat-oyma uygulamaları ve daha sonra çift dokunun içerik sağlayıcılar, ortadan kaldıracaktır esasen istenen içerik için iki kez ödeme sonunda müşteriler için artar.

Olabilirlik: yüzde 90. iyi adamlar ve kötü adamlar artar kim eğitim olarak, genel kamu net tarafsızlık tarafında düşecek ve sonunda bir kamu hizmeti olarak internet talep ediyoruz. ISS'ler erişimi ve ne onlar yok ne internet kullanıcılarının belirlemek için alamadım bu yüzden modern dünyada, özgür bir toplumda içeriği eşitliği gerektirir. Net tarafsızlık halkı iyilik ve hükümet seçmenler tarafından seçilir sürece, bu sonucun olacaktır.

Internet Geleceğin ne düşünüyorsunuz? Eğer doğru yönde mi yoksa yanlış yönde gidiyor olduğuna inanıyor musunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşın!

www.sesliharika.com SesliChat Sohbet Haber platformuna Hoş geldiniz..

 

    Gelecekte İnternet Nasıl Olacak // KONU ÖZETİ

  • Yazan: mehmet_07 | Tarafından Yazıldı.
  • Tarihi: 29 Nis Cuma 17:42 | Tarihinde Yayınlandı
  • Kategorisi: Sesli Chat Kategorisinde Yayınlandı.
  • Yorum: 0 Yorum Bulunmakta.
  • Okunma: 1419 Kullanıcı Okudu.

    KULLANICI YORUMLARI

  • Bilgi: Gelecekte İnternet Nasıl Olacak Konumuza Ait Toplam 0 Yorum Bulunmakta.

// YORUM GÖNDER

Gönder
sesli siteler sesli sohbet