Ağırlık Çalışırken Nelere Dikkat Edilmeli

Ağırlık eğitim egzersiz sırasında daha uzun dayanakları alarak kas gelişimini en üst düzeye olabilir, SesliChat küçük bir çalışma öneriyor.

Birçok uzman dinlenme kısa süreler öneririz, ama aslında Türkiye'de Akdeniz Üniversitesi'nde araştırmacılara göre, kas gelişimini bozabilir.

Onların çalışma setleri arasında kalan bir veya beş dakika ile ya ağırlık eğitimi yaptı 16 erkek dahil. Kas örnekleri egzersiz sonra sıfır, dört, 24 ve 28 saat sonra toplandı ve miyofibriler protein sentezi (MPS) olarak bilinen için analiz edilmiştir.

Egzersiz kurtarma başlarında, MPS seviyeleri kısa molalar aldı olanlarda yüzde 76 ile karşılaştırıldığında, setler arasında dayanaklarının uzun sürdü erkeklerde 152 oranında artmıştır.

Hormonal yanıt üstün olmasına rağmen "bir dakikalık kısa kolları ile, gerçek kas yanıtı küntleşir. Eğer eğitim programı ile maksimize kas gelişimi için arıyorsanız, aradığınız kas yanıtı sahip daha iyi bir şans verebilir setleri arasında biraz daha uzun aralık, "çalışmada yazar Sesli Chat bir üniversite haber bülteni, dedi.

ağırlık eğitim programları başlangıç ​​İnsanlar setleri arasında en az 2-3 dakika dinlenme gerekir, araştırmacılar önerdi.

"Zamanla, bunlar genellikle yavaş yavaş kendi dinlenme süreleri azaltabilir, böylece ortaya çıkar, ve kas bina platonun ötesinde itmek için yollar bulmak gerekebilir," SesliChat dedi. "Deneyimli kaldırıcı için, onlar uzun bir süre bu şekilde eğitilmiş ve bu eşsiz m*tabolik strese adapte olması, özellikle kısa dinlenme aralıkları aynı küntleşmiş kas yapı yanıtını karşılaşabilirsiniz değil mümkündür. Bununla birlikte, setler arasında iki ya da üç dakika benzer önerileri iyi eğitimli bireylerde maksimal kas büyümesini sağlamak için yardımcı olmalıdır. "

www.sesliharika.com Eğlence Sesli sohbet magazin sağlık yaşam haber platformuna Hoş geldiniz.

    Ağırlık Çalışırken Nelere Dikkat Edilmeli // KONU ÖZETİ

  • Yazan: mehmet_07 | Tarafından Yazıldı.
  • Tarihi: 12 May Per 10:04 | Tarihinde Yayınlandı
  • Kategorisi: Genel Kategorisinde Yayınlandı.
  • Yorum: 0 Yorum Bulunmakta.
  • Okunma: 1353 Kullanıcı Okudu.

    KULLANICI YORUMLARI

  • Bilgi: Ağırlık Çalışırken Nelere Dikkat Edilmeli Konumuza Ait Toplam 0 Yorum Bulunmakta.

// YORUM GÖNDER

Gönder
sesli siteler sesli sohbet